Fiscalon

Inhoud bewerken

Gratis Vastgoed Adviesgesprek

Benieuwd welke vastgoed strategie het beste past voor jouw vennootschap zonder tijd te verspillen?

Vraag een 10-minuten adviesgesprek aan met fiscaal adviseur Gunter Vanhasbroeck en krijg meteen een antwoord op je vastgoed vragen.
 
Het gesprek is gratis en vrijblijvend. Als je meer wilt weten kunnen we achteraf een langere meeting inplannen voor alle details.

Over fiscalon

Of u nu een jonge starter bent, een doorwinterde ondernemer of een bedrijfsleider die straks met pensioen gaat, u wilt de verloning én de beloning die u verdient.

Fiscalon begeleidt u vanaf de eerste tot de laatste dag van uw carrière.

pexels-nataliya-vaitkevich-6863174
pexels-karolina-grabowska-7680365
fiscaliteit

Fiscaal advies

Al meer dan 30 jaar ligt de focus op fiscaal advies. Want belangrijker dan een feilloze boekhouding is de fiscale optimalisatie van uw zaak. Bij Fiscalon vindt u naast een team van ervaren accountants ook fiscale experten, die u daarin begeleiden.

 
financieel & juridisch

Financieel en juridisch advies

Fiscalon werkt samen met een uitgebreid netwerk juristen, notarissen, bankiers en bedrijfsrevisoren. Ook zij schuiven mee aan tafel en gaan samen met u op zoek naar de beste oplossingen voor uw onderneming.

pexels-nataliya-vaitkevich-6863326
pexels-nataliya-vaitkevich-6863182
de gezichten achter fiscalon

Ons fantastisch team

Gunter Vanhasbroeck

gunter@fiscalon.be

Ilke Van Keer

ilke@fiscalon.be

Ariana Maxhuni

ariana@fiscalon.be

Els Janssens

els@fiscalon.be

Jasmine Van den Vreken

jasmine@fiscalon.be

Sarah Dahdouh

Sarah@fiscalon.be